• Гель для прання Ecomix Universal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 995650 Закінчився
74,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Даний гель ідеально підійде для ручного та автоматичного прання та ефективно бореться із забрудненнями на одязі. Попередня обробка плям: для прання дуже забруднених речей попередньо нанести засіб на пляму перед пранням.Режими прання: при виборі необхідної програми і температурного режиму для прання і віджимання необхідно керуватися знаками, що наводяться на ярликах, нашитих на одяг. Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% катіонні ПАР, нітрилтриоцтова кислота, тріетаноламін, консервант, ароматизатор, оптичний відбілювач, барвник. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці! Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря! Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря! Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 січня, 2018
Не понимаю положительных отзывов, средство ничего не отстирывает, имеет неприятный запах
30 вересня, 2017
Я не люблю, коли порошок має запах. В цьому засобі поєднано відносна висока якість прання й відсутність різкого запаху. Тому я вже багато років обираю саме цей засіб для прання.
22 вересня, 2017
неплохое соотношение цены и качества)
30 серпня, 2017
Стирала гелем первый раз пододеяльник. Очень удивилась, что в машинке была пена, обычно в нашей жесткой воде даже большое кол-во порошка пены не дает. Отстиралось отлично, запах нежный, я довольна.
18 серпня, 2017
+ Достатньо нейтральний запах; до - сильно забруднені речі не відпирає. Гарний засіб для щоденного прання слабо забруднених речей.