• Гель для прання кольорових речей Domol Violet dream

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 894066 Закінчився
115,00 грн
  • 1,5 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Гель для прання кольорових речей Domol Violet dream використовується для прання кольорової білизни при температурі від 20ºС до 60ºС. Містить речовини, які зберігають кольори яскравими. Одяг довго зберігає хороший вигляд і має свіжий запах. Не використовувати для вовняних і шовкових тканин! Підходить для машинного прання. Засіб розрахований на 20 циклів прання. 1 ковпачок = 40 мл. Ручне прання - 40 мл розчинити в 10 л води. Застереження: тримати в місцях недоступних для дітей! Уникати контакту з очима! Якщо засіб потрапив у очі, негайно ретельно промити водою. Не ковтати! У разі проковтування звернутись до лікаря. Перед пранням обов’язково прочитайте інформацію, зазначену на етикетках речей. Тримати в сухому прохолодному приміщенні. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: вода, от 15 до 30% анионных ПАВ, от 5 до 15% неионоген-ных ПАВ, меньше 5% мыло, меньше 5% фосфонаты, энзимы, отдушки (гексил циннамал, цитронеллол, бутилфенил метилпропионал, лимонен), консерванты (бензизотиа-золинон, метилизотиазолинон, борная кислота).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 лютого, 2018
Хороший засіб для кольорових речей.
17 лютого, 2018
Вирішила придбати цей засіб і порівняти з Golden Summer
15 лютого, 2018
отстирывает хорошо, приятный цветочный запах
12 лютого, 2018
Отличный! Domol-это постоянное качество!Всегда дома есть гель для стирки от данной торговой марки!
3 лютого, 2018
Мені подобається. Регулярно купую не тільки його, а і всю лінійку Домол.