• Гель для прання кольорових речей Rex рідкий універсальний концентрований

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 919336 Закінчився
99,95 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
71,95 грн     99,95 грн
  • 1320 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Концентрований гель для прання - це сучасний засіб для кольорових виробів із бавовняних, лляних, штучних, синтетичних волокон або їх сумішей (окрім виробів із природних шовків та вовни) в пральних машинах будь-якого типу та ручного прання в воді будь-якої жорсткості. Він швидко розчиняється в воді і починає діяти вже з перших хвилин прання. Ефективний при температурі від +30°C до +60°C. Гель не містить фосфатів, тому безпечний, як при пранні, так і під час експлуатації речей. Застосування: прочитайте інструкцію з прання на речах, які необхідно випрати! Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Для прання у воді м'якої і середньої жорсткості налийте 66 мл гелю (один повний ковпачок з упаковки) в відділення для порошку в пральній машині або прямо на білизну. Для сильно забрудненого одягу використовуйте два ковпачка. При ручному пранні використовуйте 40 мл гелю на 10 л води. Застереження: сортуйте білизну перед пранням. Періть кольорові речі окремо від білих. Дотримуйтесь рекомендацій на ярликах одягу при виборі режиму і температури прання. Тримайте подалі від дітей. Після закінчення терміну придатності утилізувати як побутові відходи. Країна-виробник: Австрія.
Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% неіоногенні ПАР, фосфонати, мило; ензими; парфуми (бутилфеніл метилпропіональ, гексил ціннамаль), бензизотіазолінон, метілізотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 березня, 2018
Отличный гель для лёгкой стирки. Не оставляет белых полос на одежде которые бывают из-за порошка.
26 лютого, 2018
гель хорошего качества,запах приятный и отстирывает нормально,
25 лютого, 2018
Гель хорошо отстирывает пятна на цветных вещах, при этом сохраняется цвет. Запах приятный.
12 лютого, 2018
Неплохой гель, с обычными загрязнениями хорошо справляется, но с пятнами справляется не всегда. Минус - слишком резкий запах, трудно выполоскать и перебить ополаскивателем.
7 лютого, 2018
Добре пере, запах після нього свіжий і ненав"язливий. Економне використання.