• Гель для прання Losk Колор рідкий універсальний концентрований

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 763915 Закінчився
175,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
107,00 грн     175,00 грн
  • 1,4 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Концентрований гель для прання кольорових бавовняних, лляних, синтетичних і змішаних тканин в пральних машинах будь-якого типу і для ручного прання у воді будь-жорсткості при температурі від +30°С до +60°С. Не підходить для прання вовняних і шовкових тканин. Ефективний так само, як і порошок, але більш економічний. Гель швидко розчиняється, тому починає діяти вже з перших хвилин прання. Він повністю вимивається при полосканні і не залишає розводів. Завдяки своїй структурі, проникає в глиб забруднень і пере, не пошкоджуючи волокна тканини. Застосування: налийте гель в дозатор або кришечку. Помістіть дозатор з гелем в барабан пральної машини або вилийте гель безпосередньо в відсік для порошку. Для виведення складних забруднень, нанесіть гель безпосередньо на пляму перед пранням. Дозування: при пранні в пральних машинах (м'яка вода і вода середньої жорсткості, завантаження 4-5 кг): 73 мл при легкому і середньому забрудненні, 155 мл при сильному забрудненні. Ручне прання і замочування: 40 мл гелю на 10 л води. Застереження: тримайте в місцях недосяжних для дітей. Дотримуйтеся рекомендацій на ярликах Вашого одягу при виборі режиму та темперетури прання. Країна-виробник: Австрія.
Склад: вода, 5-15% аніонні ПАР; <5% неіонні ПАР, мило, фосфонати; парфуми (альфа-ізометил іонон, бутилфеніл метилпропіональ, ліналоол), ензими, бензізотіазолінон, метилізотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 березня, 2018
Хорошее средство, удаляет пятна и загрязнения без проблем.
9 березня, 2018
Отличное качество, хорошо отстирывает пятна, приятный аромат.
11 лютого, 2018
Порошок мне нравится, беру часто , в разных объемах.Приятный ненавязчивый аромат, хорошо растворяется, не оставляет разводов. Подходит для цветных вещей. стираю им и белое, все устраивает,кроме цены.
30 грудня, 2017
Хорошо ухаживает за вещами и придаёт приятный аромат
25 грудня, 2017
понравился,но покупаю редко так как дороговато для меня и расходуется как-то быстрее.