• Господарське мило Друг для прання Шик

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 453962 Закінчився
8,40 грн
  • 135 г
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Господарське мило «Друг» вироблено з високоякісної сировини рослинного походження - пальмової та кокосової олій. Унікальна формула господарського мила «Друг» включає спеціальні добавки спрямованої дії, що забезпечують чотирьом видам мила яскраво виражені властивості: відбілювання, видалення плям, дбайливий догляд за делікатними тканинами та шкірою рук, ефективне прання дитячої білизни. Всі види господарського мила «Друг» мають приємні парфумерні композиції, які надають білизні аромат чистоти та ефект свіжості. До складу господарського мила «Друг» для прання та видалення плям входить ефективна добавка, що сприяє видаленню плям з поверхні тканини. Спосіб застосування: нанести мило на пляму на 10-15 хвилин, а потім прати як звичайно. Застарілі плями можна обробити двічі. Склад: сировина рослинного походження - пальмова та кокосова олія. Країна – виробник: Україна

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
25 листопада, 2017
Не скажу, что плохое, но и не оч хорошее. Цена, имхо высока.
16 жовтня, 2017
хороше мило, але не економне( дуже швидко змилюэться:((
10 вересня, 2017
Мне кажется для такого качества цена завышена.Отстирувает хорошо только среднию степень загрязнения, запах неочень (но славу богу что не едкий).
10 вересня, 2017
Среднее качество мыло,нащет удаление пятен это мыло слабовато,запах неочень.Просто для стирки средняя загрязнености оно отличное.
27 серпня, 2017
Удачное сочетание цены и качества. Рекомендую к покупке!