• Капсули Ariel Pods Color&Style

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 932664 Закінчився
185,00 грн
  • 15 шт
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ariel Pods 3в1 3в1 Color&Style — очищує, видаляє плями та надає яскравість! Перший інноваційний засіб для прання кольорових речей з трьома роздільними компонентами, які працюють разом. Спеціальна захисна швидкорозчинна плівка зберігає компоненти в окремих секціях капсули, що запобігає їхньому змішуванню до початку прання. Ariel Pods 3в1 Color&Style надовго збереже яскравість та бездоганність вашого одягу. Засіб активно видаляє плями вже при 30 °С.Перед використанням Ariel Pods 3в1 слід ретельно витерти руки, адже капсули дуже чутливі до води. Покладіть одну капсулу у барабан пральної машини, а потім завантажте одяг (1 капсула разрахована на 4—7 кг білизни, понад 7 кг — 2 капсули). Склад: >30% аніонні ПАР; 5—15% неіоногенні ПАР, мило; <5% фосфонати, ензими, оптичні відбілювачі, ароматизатори, альфа-ізометіліонон, бензилсаліцилат, цитронелол, кумарин, гексилциннамал, ліналоол. Уникати потрапляння засобу в очі та на шкіру. У разі потрапляння в очі — негайно промити великою кількістю води та звернутися до лікаря (існує ризик серйозного пошкодження очей). Може зумовлювати алергічні реакції. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. Не використовувати для миття рук, обличчя, тіла і продуктів харчування. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Франція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 січня, 2018
Напевно, найкращі капсули для прання. Ніяких проблем із плямами, заморочок із відмірюванням порошку і кондиціонера і розводів на тканині. Супер.
30 грудня, 2017
отлично отстирывают не выстирывая цвета, удобно использовать, запах сильный
20 грудня, 2017
Удобны в использовании, но запах не понравился
19 грудня, 2017
Дорого, но качественно! Отменно отстирывает.
8 жовтня, 2017
Хороші капсули, відпирають добре і аромат приємний., зручно в користуванні.