• Капсули для прання Domol Універсальні

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1052350 Закінчився
108,50 грн  155,00 грн
Купити
  • 16 шт
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Капсули для прання застосовуються для прання речей при температурі від 20ºС до 95ºС. Зручна і надійна упаковка, дуже практична у використанні. Оболонка капсули розчиняється під час прання. Не підходять для прання виробів з вовни та шовку. Рекомендації з використання: завжди сортуйте білизну перед пранням відповідно до її кольору та матеріалу. Дотримуйтесь рекомендацій щодо дозування прального засобу. Кладіть капсулу безпосередньо в барабан пральної машини (спочатку капсулу, потім білизну). Не розрізати капсулу. Ретельно закривайте упаковку після того, як ви дістали капсулу. Дозування: для прання білизни до 4,5кг (середнього або легкого ступеню забруднення) у м'якій воді достатньо 1 капсули. При пранні білизни більше, ніж 4,5 кг у жорсткій воді, або якщо ваша білизна сильно забруднена, використовуйте 2 капсули. При звичайному застосуванні засіб розрахований на 16 циклів прання. Застереження: тримати далі від дітей! Не брати капсулу мокрими руками. Уникати контакту з очима! При потраплянні в очі ретельно промити їх водою. Не ковтати! У разі ковтання звернутись до лікаря та показати упаковку. Містить тетраметил ацетилоктагідронафтален  та субтилізин, які можуть викликати алергічну реакцію. У разі виникнення алергічної реакції звернутись до лікаря та показати етикетку. Склад: вода, більше 30% аніонні ПАР,  від 15 до 30% неіоногенні ПАР, від 5 до 15% мило, менше 5% фосфонати, запашки (цитронелол, альфа-ізометил іонон, ліналоол, феноксіетанол), оптичний відбілювач, ензими, спеціальний агент Bitrex. Bitrex® - гірка речовина, яка допоможе захистити від випадкового проковтування засобу, дитиною.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
Стирают достаточно хорошо, но запах невыносимый. В зимнее время, когда бельё сушится не на открытом воздухе, находиться рядом невозможно.
9 лютого, 2018
Капсули дуже практичні та зручні у використанні, результат мене також влаштовує.
21 грудня, 2017
Удобно пользоваться и хорошо отстирывают любые вещи, если правильно соблюдать рекомендуемую дозировку.
18 грудня, 2017
Зручні у використанні.Добре все перуть.
14 листопада, 2017
Дуже подобаються цікапсули; результат прання чудовий.