• Капсули для прання Ecomix Color

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1065314 Закінчився
74,50 грн
Купити
  • 12 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Капсули для прання Ecomix Color – це улюблений та доступний кожному засіб для прання з новою ще більш зручною формулою. Кольорові речі сяють чистотою та підкорюють свіжістю. Режими прання: при виборі необхідної програми і температурного режиму для прання і віджимання необхідно керуватися знаками, що наводяться на ярликах, нашитих на одяг. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці! Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря! Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря! Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% катіонні ПАР, нітрилтриоцтова кислота, тріетаноламін, консервант, ароматизатор, оптичний відбілювач, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 грудня, 2017
Дешево заманчиво, но не справляется с пятнами даже с не жирными.
9 грудня, 2017
Хороші капсули, мені подобаються, добре відпирають, аромат приємний, шкода їх мало в упаковці.
23 жовтня, 2017
Прекрасно стирают ,очень заметен эффект на белом,Капсулы не склееваются и запах приятный
22 жовтня, 2017
Неплохие. Удобные в использовании. Специфического запаха не наблюдаю. Подтекают - да, есть такое:( На сложных пятнах не испытывала, но для профилактической стирки в самый раз.
9 жовтня, 2017
Подобаються ці капсули, непогано відпирають білизну, аромат дуже виразний, після них можна не використвувати кондиціонер.