• Капсули для прання Ecomix Universal

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1065321 Закінчився
74,50 грн
Купити
  • 12 шт
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Капсули для прання Ecomix Universal це засіб, який заставить ваші речі сяяти чистотою та підкорювати свіжістю. Режими прання: при виборі необхідної програми і температурного режиму для прання і віджимання необхідно керуватися знаками, що наводяться на ярликах, нашитих на одяг. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці! Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря! Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря! Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, від 5 до 15% аніонні ПАР, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% катіонні ПАР, нітрилтриоцтова кислота, тріетаноламін, консервант, ароматизатор, оптичний відбілювач, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 лютого, 2018
Дуже якісні капсули. Рекомендую.
20 грудня, 2017
Хорошее и не дорогое средство, по качеству стирки абсолютно на уступает дорогим аналогам.
26 вересня, 2017
чудовий пральний засіб за приємну ціну. гарно піниться, одяг після прання приємно пахне))) рекомендую!
6 червня, 2017
Зручний формат, бюджетна ціна, речі чисті та свіжі.
6 червня, 2017
не дуже ефективні в порівнянні з більш дорогими конкурентами