• Кисневмісний плямовивідник "Парус Bio Сяюча білизна" для білих речей

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 837891 Закінчився
17,50 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 200 г
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Кисневмісний плямовивідник без хлору, підтримує білу білизну природно білою, навіть після великої кількості обробок. Швидко та эфективно видаляє плями чаю, кави, соку, червоного вина, трави тощо. Парус Bio призначений для виведення плям з виробів з бавовни, льону, синтетичних та тканин зі змішаних волокон в пральних машинах будь-якого типу та ручного прання у воді будь-якої жорсткості. Не призначений для тканин, таких як шерсть, шкіра і шовк. Спосіб застосування: Машине прання: додайте 30-60 г плямовивідника (залежно від міри забруднення) до прального порошку у відділення основного прання пральної машини. Ефективний вже при 40 градусах. Ручне прання: розчиніть з пральним порошком, 30-60 г плямовивiдника (залежно від міри забруднення). Прати при температурі 40-60 градусів. Видалення плям шляхом замочування: розчиніть в теплій (40-50С) воді 30-60 г плямовивiдника (залежно від міри забруднення) та витримати в розчині попередньо випрану білизну 15-20 хв., періодично помішуючи. Ретельно прополоскати. Склад: перкарбонат натрію не менш 30%, натрієві солі сульфату, карбонату, аніоноактивні и неіоногенні ПАР, ТАЕД, ензими, оптичний відбілювач. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 січня, 2018
Хороший отбеливатель, помогает сохранить белизну вещей.
27 січня, 2018
Хороший отбеливатель, помогает сохранить белизну вещей.
9 грудня, 2017
Испробовала на застиранных вещах с пятнами. Стирала с порошком. Достала из машинки застиранные вещи с пятнами. В чем смысл этого средства, не поняла. Может,пятна должны быть свежие или вещи новые?
3 жовтня, 2017
К сожалению не всегда справляется со своей задачей.
21 вересня, 2017
Вполне неплохой отбеливатель на удивление. Возьму ещё