• Кондиціонер для білизни Domol Mysterious Flower

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1044930 Закінчився
39,86 грн  56,95 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Кондиціонер для білизни забезпечує тривалий аромат випраній білизні та робить її надзвичайно м’якою.  Має вишуканий містичний запах. Захищає тканини від втрати кольору, полегшує прасування, містить ефірні олії. Підходить для всіх типів тканин. При пранні у воді  з середнім рівнем жорсткості засобу вистачає на 35 циклів прання. Просте дозування засобу за допомогою ковпачка. 1 ковпачок  = 37мл.
Машинне прання (для пральної машини вантажомісткістю 4,5кг):
- для середньої м’якості  білизни  додати 28мл засобу,
- для надзвичайної м’якості  білизни  додати 37мл засобу.
Ручне прання: 19мл засобу розчинити у 10л води. Кондиціонер слід додавати у відповідний відділ пральної машини. НЕ ДОДАВАТИ ПРЯМО НА БІЛИЗНУ! Зберігати в сухому прохолодному місці, недоступному для дітей! Уникати контакту з очима! Якщо кондиціонер потрапив в очі, негайно ретельно промити водою! Склад: вода, від 5 до 15% катіонні ПАР, містить запашку (бутилфеніл метилпропіонал, кумарин, альфа-ізометил іонон, гексил циннамал), консерванти (метилізотіазолінон, бензізотіазолінон).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
2 лютого, 2018
Рекомендую кондиционер, да и все другие этой марки не хуже. Покупаем по акции. Плохо, что постоянно дорожает. Пробовала обойтись без него - бельё после сушки жёсткое, бесформенное, С Домолем лучше!!
21 грудня, 2017
Гарно пом'якшує білизну та надає їй приємного аромату.Рекомендуємо купувати!
4 грудня, 2017
Аромат ненавязчивый, сразу после стирки приятный, но через два дня аромата, как не бывало.
29 листопада, 2017
дуже сподобався даний кондиціонер, відразу відчувається якість. має приємний аромат, пом"якшує тканини та полегшує прасування. рекомендую.
23 вересня, 2017
Гарно пом'якшує тканину та надає їй приємного аромату.