• Кондиціонер для білизни Е Ніжний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 930424 Закінчився
44,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Кондиціонер для білизни робить білизну м'якше, має антистатичні якості, значно полегшує прасування, підходить для усіх видів тканин. Чим ретельніше ми стежимо за нашими речами, тим довше вони нам служать. Після використання кондиціонеру Вас і Вашу родину буде огортати відчуття свіжості і комфорту кожен день! Принесіть радість Вашій родині, маючи чудовий чистий одяг і білизну. Для отримання найкращого ефекту, важливо використовувати кондиціонер при кожному циклі прання з дотриманням інструкцій з дозування, що знаходяться на етикетках. Якщо Ви використовуєте недостатню кількість засобу, він не зможе проявити свої властивості. Якщо візьмете його занадто багато, особливо для ворсистих тканин, це може привести до недостатнього надходження води в таких речах під час полоскання. Не використовуйте кондиціонер для тканин з дихаючою мембраною (GoreTex) і текстильних виробів з мікроволокна, щоб уникнути зниження їх функціональності. Застосування: згідно з інструкцією на упаковці. Застереження: обережно! Тримати в недоступному для дітей місці. Берегти від замерзання. Після закінчення терміну придатності утілізуваті як побутові відходи. Країна-виробник: Росія.
Склад: <5% катіонні ПАР, парфуми, консервант, регулятор піни; вода.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 січня, 2018
Хороший кондиционер, нежно приятно пахнет.
9 жовтня, 2017
Недорогой и хорошо освежает белье. Приятный запах.
24 вересня, 2017
очень хорошо пахнут вещи, смягчает ткань
14 вересня, 2017
Досить гарний кондиціонер, білизна має приємний аромат, рекомендую.
16 серпня, 2017
Белье после этого кондиционера становится очень мягким, хорошо держит запах и приятно, ненавязчиво пахнет. Особенно нравится, как белье после стирки с ним реагирует на глажку - утюг просто скользит!