• Кондиціонер для білизни Е Східна Мрія

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 930431 Закінчився
31,46 грн  44,95 грн
  • 1 л
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Кондиціонер для білизни робить білизну м'якше, має антистатичні якості, значно полегшує прасування, підходить для усіх видів тканин. Чим ретельніше ми стежимо за нашими речами, тим довше вони нам служать. Після використання кондиціонеру Вас і Вашу родину буде огортати відчуття свіжості і комфорту кожен день! Принесіть радість Вашій родині, маючи чудовий чистий одяг і білизну. Для отримання найкращого ефекту, важливо використовувати кондиціонер при кожному циклі прання з дотриманням інструкцій з дозування, що знаходяться на етикетках. Якщо Ви використовуєте недостатню кількість засобу, він не зможе проявити свої властивості. Якщо візьмете його занадто багато, особливо для ворсистих тканин, це може привести до недостатнього надходження води в таких речах під час полоскання. Не використовуйте кондиціонер для тканин з дихаючою мембраною (GoreTex) і текстильних виробів з мікроволокна, щоб уникнути зниження їх функціональності. Застосування: згідно з інструкцією на упаковці. Застереження: обережно! Тримати в недоступному для дітей місці. Берегти від замерзання. Після закінчення терміну придатності утілізуваті як побутові відходи. Країна-виробник: Росія.
Склад: <5% катіонні ПАР, парфуми (в т.ч. бензилсаліцілат, бутілфеніл метилпропіональ), консервант, регулятор піни, барвник; вода.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
29 грудня, 2017
Отлично смягчает, приятно пахнет и гладить после применения намного легче.
15 грудня, 2017
Аромат хороший и ненавязчивый. Также неплохо смягчает полотенца.
15 грудня, 2017
очень хорошая цена для такого объема, также он вполне экономично используется.
15 грудня, 2017
Белье действительно смягчает, придает приятный аромат.
15 вересня, 2017
Средство приятное, удобное в использовании и его необходимо совсем чуть-чуть и аромат ненавязчивый и приятный.