• Кондиціонер для одягу Silan Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1070319 Закінчився
84,00 грн  120,00 грн
Купити
  • 1,9 л
Формат продукту:
Класифікація:
Кондиціонер для білизни Silan Sensitive не включає до свого складу добавок, які можуть викликати алергічні реакції. Засіб є гіпоалергенним і абсолютно безпечним. Кондиціонер розроблений на основі інноваційної формули, яка дбайливо впливає на тканину, роблячи її м'якою. Продукт надає антистатична дія. Крім того, Silan Sensitive володіє чудовим ароматом свіжості. Склад: 5-15% катіонні ПА, ароматизатори, бензізотіазолін. Країна-виробник: Австрія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?