• Кондиціонер-концентрат Ecomix Небесна свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 995685 Закінчився
27,65 грн  39,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Кондиціонер-концентрат Ecomix «Небесна свіжість» пом'якшує білизну після прання, полегшує прасування та надає білизні ніжний легкий аромат. Засіб підходить для білої та кольорової білизни, має ефект антистатика. Для ручного прання використовуйте 1/2 ковпачка, для машинного – 2/3 ковпачка. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря. Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря. Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, від 5 до 15% катіонні ПАР, ароматизуюча композиція, консервант, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 січня, 2018
Действительно концентрированный, консистенция густая.
4 грудня, 2017
Действительно концентрированный, консистенция густая. Имеет приятный аромат, который, к сожалению, после высыхания белья не ощущается, но ткань ополаскиватель смягчает.
26 жовтня, 2017
Білизна з ним дуже м'яка і гарно пахне.
26 жовтня, 2017
Має приємний аромат, сподобався.
23 жовтня, 2017
Нормальный ополаскиватель,по 5-бальной шкале на твердую 4.Цена ,запах,экономичность-все в норме. А если брать по акционным ценам то равных нет вообще