• Кондиціонер-концентрат Ecomix Весняна свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 995692 Закінчився
39,50 грн
Купити
  • 1 л
Формат продукту:
Класифікація:
Кондиціонер-концентрат Ecomix «Весняна свіжість» для білизни пом'якшує тканини після прання, полегшує прасування та надає текстильним віробам ніжний легкий аромат. Засіб підходить для білої та кольорової білизни, має ефект антистатика. Для ручного прання використовуйте 1/2 ковпачка, для машинного – 2/3 ковпачка. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не допускати контакту засобу з очима, у разі потрапляння в очі ретельно промити їх проточною водою, за потреби звернутись до лікаря. Не ковтати, у разі проковтування негайно звернутись до лікаря. Країна-виробник: Україна.
Склад: вода, від 5 до 15% катіонні ПАР, ароматизуюча композиція, консервант, барвник.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 листопада, 2017
запах травяной, смягчает плохо
11 листопада, 2017
Кондиціонер-концентрат Ecomix Весняна свіжість- кондиционер на четвёрку,махровые изделия не мягкие после него, синтетические ткани "не стреляют" ,аромат чуть слышно,на любителя, по акции хорошая цена
10 листопада, 2017
Доступна ціна за такий об*єм. Ніжний аромат.
1 листопада, 2017
хороша якість доступна ціна
31 жовтня, 2017
средненький кондиционер, смягчает посредственно, запах довольно приятный