• Кондиціонер Silan Лавандовий Сад

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128482 Закінчився
169,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 2,7 л
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Кондиціонер Silan Лавандовий Сад огорне Вашу білизну найніжнішим ароматом лаванди. Він ретельно пом’якшує речі на довго. Забезпечує до 100 днів зберігання білизни в шафі. Має зручну та економну пляшку. Зберігати в недоступному для дітей місці. Країна-виробник: Австрія.
Спосіб застосування: щоб відміряти необхідну дозу засобу, скористайтеся ковпачком флакона. Кондиціонер не потрібно розбавляти водою. Перед початком прання налийте його з пляшки безпосередньо в ковпачок, а звідти перелийте в відсік пральної машини, призначений для рідкого кондиціонера.
Склад: катіонні пар, парфуми (альфа-ізометил іонон, бензилсаліцілат, бутілфеніл метилпропіональ, кумарин, ліналоол, лимонен), бензизотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
17 листопада, 2017
Приятный аромат, большая экономичная ёмкость.
25 жовтня, 2017
Белье после этого кондиционера мягкое и очень свежее.
20 вересня, 2017
Очень люблю этот запах, просто обожаю, отлично смягчает
14 вересня, 2017
Аромат приємний і білизна дуже м'яка.
9 вересня, 2017
освежает одежду и придает ей приятный лавандовый аромат