• Мило для виведення плям Vanish

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1012898 Закінчився
24,00 грн
Купити
  • 75 г
Легко виводить плями без додаткових зусиль. Містить ензими та оптичний відбілювач. Завдяки своїй формі, зручне у використанні. Має легкий квітковий запах. Vanish подбав про чистоту Ваших речей, мило виводить плями від жиру, фруктів, вина, трави, кави та багато іншого. Склад: містить понад 30% мила; ензими (протеаза), оптичні вибілювачі, ароматизатор, цитронеллол. Країна-виробник: Туреччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 грудня, 2017
Часто користуюсь, більшість плям легко видаляються, деякі потребують кількох намилювань. Запах трохи виражений, але приємний
20 грудня, 2017
З більшістю плям впорався, не поганий варіант.
13 грудня, 2017
Дуже добре справляється із плямами, гарно пахне. Рекомендую купувати!
10 грудня, 2017
Безусловно, потереть придется, в любом случае. Без этого пятна не выведутся.
10 грудня, 2017
удобное при нанесении на ткань, но жидкий пятновыводитель все же лучше справляется с пятнами