• Мило Duru Clean&White Господарче Класичне

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 185190 Закінчився
15,95 грн
  • 250 г
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Засіб чудово очищає речі. Ним можна користуватися як у холодній, так і гарячій воді, не викликає алергії чи подразнення шкіри рук.
Склад: натрієва сіль жирних кислот, вода, пальмітат і кернелат натрію, кокоат натрію, запашник, гліцерин, хлорид натрію, CL 77891, тетранатрій ЕДТК, етидронова кислота, двонатрієвий дистрилбіфенил дисульфонат, цитронелол, гераніол, лімонен.
Країна-виробник: Туреччина.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 лютого, 2018
Не перестаю восхищаться этим мылом.Вчера поранилась и запачкала сильно светлый трикотаж.Полсуток не было возможности постирать,и все засохло.Когда применила это мыло,пятна как рукой сняло.Просто супер
13 лютого, 2018
Это мыло получше некоторых стиральных порошков. Мылится хорошо, отстирывает отлично. Справляется со многими загрязнениями, даже не очень свежими. "5".
9 лютого, 2018
Мило добре милиться та видаляє забруднення.
7 лютого, 2018
Мыло отлично выводит пятна и загрязнения, запах резковат, но качество превыше всего.
22 січня, 2018
Хороше мило, добре справляється з забрудненнями, але дуже різкий запах.