• Мило рідке Domol з жовчю для видалення плям

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1044146 Закінчився
59,95 грн
Купити
  • 250 мл
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Мило рідке Domol з жовчю з м’якою щіткою глибоко проникає у волокнах тканини. Слугує для видалення плям від соусу, олії, макіяжу, плям від крові, червоного вина, кави, бруд з комірців сорочок. Спосіб використання: нанести на пляму та втерти за допомогою щітки, залиште діяти максимум на 10 хвилин, далі прати річ як звичайно. При пранні звертайте увагу на рекомендації, зазначені на етикетках виробів. Можна застосовувати на всіх тканинах, що не линяють, та тих, що можна прати. Не застосовувати на делікатних тканинах з вовни та шовку. Застереження: заздалегідь перевірте стійкість фарби на тканині у прихованому місці. Тримати в недоступному для дітей місці. Увага! Може призвести до ураження слизової оболонки ока. При потраплянні в очі негайно  промити великою кількістю води. При тривалому подразненні звернутись до лікаря.
Склад: вода, від 5 до 15% неіоногенні ПАР, менше 5% аніонні ПАР, менше 5% амфотерні ПАР, менше 5% мила, бензилтіазолінон, метилізотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 лютого, 2018
супер вигідне та дієве німецьке мило
31 жовтня, 2017
Отличное мыло. Хорошо отстирывает.
23 вересня, 2017
Хороший засіб, добре справляється, для курток і джинсів - прекрасно, але щітка жорстка, тонкий трикотаж може зіпсувати.
31 серпня, 2017
Якісний дієвий засіб,особливо порадувала щіточка для наеесення підвищення ефективності дії
31 травня, 2017
Испробовала на куртке, обработала воротник и манжеты - мыло справилось с пятнами. На простыни были масляные пятна от компресса - стали намного менее заметны, но полностью не отстирались за один раз.