• Плямовивідник для текстилю Frosch

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1132206 Закінчився
36,50 грн
Купити
  • 75 мл
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Плямовивідник для текстилю Frosch видаляє найважчі плями з текстилю вже після першого застосування. Активні компоненти засобу глибоко проникають у волокна тканини та видаляють усі забруднюючі речовини. Залишається просто випрати речі та оцінити бездоганну чистоту. Засоби Frosch є екологічно чистими та безпечними, вони не забруднюють стічних вод та відстійників. Берегти від дітей. При контакті з очима ретельно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. Не підходить для шовку. Країна-виробник: Німеччина.
Спосіб застосування: Нанести засіб на пляму та розтерти щіткою перед пранням. Залишити на 5-10 хвилин. Випрати без замочування.
Склад: (відповідно до рекомендації ЄС): менш 5-15% неіонних ПАР, 5% мило, аніонні ПАР, фосфонат, містить ферменти (протеаза, амілаза, целлюлаза).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 вересня, 2017
Гарний запах, з своєю функцією справляється добре. Рекомендую купувати!
28 вересня, 2017
Совершенная ЭКО продукция. Не несёт никакого вреда, разработана из натурального продукта и самое главное отлично справляется со своей работой.
28 вересня, 2017
Продукт работает, пахнет хорошо.
22 вересня, 2017
Из плюсов - очень удобно использовать и запах, то что не понравилось - со старыми пятнами справляется плохо, все равно остаются следы (шоколад и сок).
22 вересня, 2017
Приятный запах и главное,отлично выводит пятна