• Плямовивідник Ecomix Для кольорових тканин Кисневмісний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1006031 Закінчився
15,50 грн
Купити
  • 200 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Плямовивідник Ecomix кисневмісний для видалення плям швидко видаляє плями, усуває неприємні запахи, має антибактеріальні властивості, сприяє збереженню первинного кольору, не пошкоджує тканини, безпечний для шкіри рук при ручному пранні. Призначений для видалення плям з усіх видів тканин. М'яко впливає навіть на найделікатніші вироби, проникаючи між волокнами тканини й усуваючи найстійкіші плями (від ягід, чаю, кави, вина тощо), що не виводяться звичайним порошком. Надає білизні свіжості. Для застосування замочити білизну після повного розчинення відбілювача у воді та витримувати 20-30 хв., періодично помішуючи. Ретельно прополоскати спочатку у теплій воді, потім у холодній. Для підвищення ефективності доцільно використовувати воду вищої температури та довший час замочування. Для уникнення пошкодження тканин необхідно чітко дотримуватись рекомендацій виробника щодо прання речей. При автоматичному пранні необхідно додавати відбілювач до прального порошку у камеру для основного прання. Уникати ковтання та контакту з очима. При потраплянні засобу в очі, негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутись до лікаря та показати етикетку. Країна-виробник: Україна.
Склад: перкарбонат натрію від 15 до 30%, неіоногенні ПАР менше 5%, аніонні ПАР менше 5%, хлорид натрію, карбонат натрію, інгібітор переносу барвника, низькотемпературний активатор ТАЕД, оптичний відбілювач, парфумерна композиція.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 грудня, 2017
Дуже гарно справляється з свіжими плямами різного походження. Рекомендую купувати!
3 грудня, 2017
Засіб непаганй, але хотілось би рідкий, бо порошками вже давно не користуюсь...
30 листопада, 2017
цена дешевая. но пятна не отстиривает
27 листопада, 2017
Не плохой пятновыводитель,легкий эффект есть-освежающий,но не все пятна выводит...
15 жовтня, 2017
С "несвежими" пятнами не справляется.