• Плямовивідник та відбілювач Vanish Oxi Action Gold Кришталева білизна

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056718 Закінчився
14,50 грн
Купити
  • 30 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Спеціалізований порошкоподібний засіб Vanish Oxi Action Gold - максимально ефективний плямовивідник і відбілювач для білих тканин. Видаляє складні забруднення і плями, з якими можуть не впоратися пральні порошки: від чаю, кави, вина та іншого. Робить білі речі ще білішими! Рідкий Vanish кришталева білизна безпечний для білих речей, тому що не містить хлор. Ефективний при будь-якій температурі, навіть при низькій. Підходить для делікатних тканин - вовни і шовку. Склад: 30% і більше: кисневмісний відбілювач; менше 5% неіоногенні і апіони ПАР, цеоліти; ензими, ароматизатор.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 січня, 2018
Хорошее средство. Пятна убирает очень хорошо.
6 жовтня, 2017
Дуже зручний формат щоб спробувати, із плямами гарно впорався.
12 вересня, 2017
Отличное средство от пятен,с этим VANISH нету и следов от пятен,я постоянно покупаю мини упаковки для цветного и для белого.РЕКОМЕНДУЮ👍.
10 березня, 2017
Добре відбілює, відчищає бруд, не залишає слідів
1 березня, 2017
Засіб на 4, з плямами справляється, але не з всіма. Спочатку беру на пляму, а потім ще й в пралку додаю.