• Плямовивідник Vanish Oxi Action Gold

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1056739 Закінчився
18,50 грн
Купити
  • 100 мл
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Рідкий засіб Vanish Oxi Action Gold - ідеальне рішення для виведення плям як з кольорових так і з білих речей. Це нове слово та новий золотий стандарт чистоти Ваших речей. Революційна формула засобу настільки ефективна, що справляється з плямами всього за 30 секунд! Рідкий засіб для виведення плям Vanish Oxi Action містить активний кисень, який видаляє плями і зберігає колір Ваших речей. Підходить для делікатних тканин, вовни і шовку. Vanish Oxi Action підходить як для білих, так і для кольорових речей. Склад:5% або більше, але менше 15%: кисневмісний відбілювач, неіоногенні ПАР; менше 5%: аніонні ПАР, фосфонати; ароматизатор, гексілкорічний альдегід, d-лімонен.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
3 грудня, 2017
Для мене даний плямовивідник один із найкращих. Справляється із найскладнішими плямами, при цьому не пошкоджуючи структуру тканини та не вимиваючи кольору. Чудовий та доступний засіб.
2 грудня, 2017
Дуже гарно справляється з плямами різного походження. Рекомендую купувати!
27 жовтня, 2017
в рекламе работает лучше чем на самом деле , работает на свежих пятнах и то не на всех
24 жовтня, 2017
На красном пуховике на рукаве было большое черное пятно с прошлого года. Я думал это нереально, но пятна как и не было. Высший пилотаж!
20 жовтня, 2017
Хорошо выводит пятна,к сожалению только с легкими,в большинстве случаев свежими.Приятно пахнет,на долго не хватает,затратный.