• Плямознищувач Ушастый нянь для прання дитячої білизни

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 905350 Закінчився
42,50 грн
  • 750 мл
Формат продукту:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Засіб для видалення плям з білої й кольорової білизни дітей будь-якого віку. Ушастый нянь завдяки вмісту спеціальних ензимів відпере з пелюшок, повзунків, нагрудників та інших дитячих речей найскладніші забруднення — плями від молока, фруктових та овочевих пюре, соків, каш, яєць, шоколаду тощо. Ушастый нянь призначений для бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Швидко розчиняється у воді, повністю і без зусиль вимивається з білизни, не залишаючи запаху. Використання засобу при низьких температурах (до 50 °С) зменшує негативний вплив на тканини — одяг виглядає як новий навіть після багаторазового прання. Точно дозується за допомогою мірного ковпачка. Використання засобу для прання дитячої білизни підтверджено. Гіпоалергенність доведено. Склад: 5—15% відбілювач на основі кисню; <5% аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, фосфати, динатрієва сіль ЕДТА; парфумерна композиція. Перед використанням збовтати. Перевірити стійкість фарби на непомітній ділянці тканини. Помити і витерти руки після контакту з рідиною. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 25 °С. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
23 лютого, 2018
К сожалению,выводит только свежие пятна.С застаревшими не справляется.
11 грудня, 2017
очень мне нравится, удобный, экономичный, хорошо справляется с пятнами и общим загрязнением, не портит цвет и текстуру вещи. пользуюсь для всей семьи.
4 жовтня, 2017
Берем сразу для всей семьи! Очень довольны, редко когда не справляется с пятнами!
23 вересня, 2017
Отлично удаляет пятна.
16 серпня, 2017
Хорошее средство в борьбе с пятнами.