• Пом'якшувач для тканин Felce Azzurra Bianco Ammorbidente Classico концентрований

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1119886 Закінчився
84,50 грн
Купити
  • 750 мл
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Пом'якшувач для тканин Felce Azzurra Bianco Ammorbidente Classico концентрований - справжній і неповторний, класичний концентрований аромат свіжості. За допомогою ферментів в складі з легкістю видалить всі плями з білизни, навіть при низьких температурах. Захищає тканину від втрати кольору. Класичний концентрований пом'якшувач для ручного і машинного прання із класичним ароматом. Він залишає білизну м'якою з приємним відчуттям свіжості і чистоти. Завдяки добавці "легке прасування", пом'якшувач спрощує процес прасування, залишаючи білизну приємною і ароматною. Країна-виробник: Італія.
Склад: 5-15% катіонні поверхнево-активні речовини, ароматизатор, консервант.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
19 листопада, 2017
Предпочитаю кондиционеры без запаха, но здесь решила рискнуть и очень довольна - запах не душный, не навязчивый, можно сказать интеллигентный :)
11 липня, 2017
Пользуюсь, нравится, приятный аромат
6 липня, 2017
Интересно попробовать чтото новое.