• Пом'якшувач тканин Silan Небесна Свіжість концентрований

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1128468 Закінчився
169,00 грн
Бути в курсі, коли надійде
  • 2,7 л
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Пом'якшувач тканин Silan Небесна Свіжість концентрований - це засіб, що зробить ваші речі неймовірно м'якими та приємними на дотик. Після застосування пом'якшувача кожна річ набуває приємного аромату казкової свіжості. Ваші речі довго зберігатимуть цей аромат та приємну м'якість, незалежно від того, користуєтесь ви ними чи ні. Обережно. Тримати в недоступному для дітей місці. Країна-виробник: Австрія.
Перед початком прання налийте засіб з пляшки безпосередньо в ковпачок, а звідти перелийте в відсік пральної машини, призначений для рідкого кондиціонера.
Склад: 5-15% катіонні ПАР; парфуми (альфа-ізометил іонон, бутілфеніл метилпропіональ, кумарин, гексил ціннамаль), бензизотіазолінон.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?