• Пом’якшувач води для пральних машин Domol

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 915955 Закінчився
79,95 грн
  • 900 г
Формат продукту:
Призначення мийних засобів:
Класифікація:
Пом’якшувач води для пральних машин Domol запобігає відкладенню вапна та оберігає пральну машину! Нова покращена рецептура. Під час прання у жорсткій воді утворюються сполучення з вапна та мила, що не розчиняються у воді, та відкладаються на тканині, частинах пральної машини, на нагрівачі. Пом’якшувач для води запобігає утворенню нашарування вапна на білизні, у пральній машині та на нагрівачах, що заважає роботі машини. Спеціальна формула захищає від втрати кольору. Використовуйте пом’якшувач при кожному пранні з будь-яким миючим засобом. Якщо ви користуєтесь рідким засобом для прання, додавайте пом’якшувач безпосередньо у барабан перед пранням. Застереження: зберігати в недоступному для дітей місці. При попаданні в очі негайно промити великою кількістю води і звернутися до лікаря. При проковтуванні потрібно негайно звернутися до лікаря і показати упаковку або етикетку. Тримати в сухому прохолодному місці. Країна-виробник: Німеччина.
Склад: більше 30% цеоліту, від 5 до 15% полікарбоксилат, карбонат натрію, менше 5% неіоногенних ПАР, сульфат натрію.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 лютого, 2018
найкращий замінник для Calgona. Вигідна пропозиція і результат той самий. Користуюсь, дуже подобається
27 січня, 2018
Этот порошок Домоль по качеству лучше Кол Гона, и скидки на него были чаще. Очень довольна и пользовалась им долгое время.
25 січня, 2018
Додаю майже при кожному пранні. Важко сказати чи є ефект, чи його немає, але краще звісно із засобом, ніж без нього
7 січня, 2018
очень верила в чудеса с этим средством домол, но 2 года как будет машинке - тэн ппц, могла бы прикрепила фото, с калгоном эффект был в 13 лет. добавляла 25 гр на стирку.
2 січня, 2018
Это средство использую уже очень давно, с тех пор, когда оно еще было в другой упаковке. Машинке уже не первый год, и она работает без проблем. Надеюсь, что средство реально защищает машинку.