• Пральний порошок Ariel 2в1 Lenor Effect Автомат

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 513490 Закінчився
206,00 грн
  • 3 кг
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Пральний порошок Ariel по праву визнаний кращим з кращих - Ariel краще за інших преміальних порошків відпирає різні види плям і наповнює речі сліпучою чистотою. З Ariel ви можете прати навіть при 30 градусах. З пральним порошком Ariel 2в1, який містить кондиціонер для прання, Ви більше не потрібно купувати кондиціонер додатково, а речі будуть м'якими та матимуть свіжий аромат надовго. Засіб для прання Ariel - продукт вищої якості з нашими найпередовішими технологіями. Ariel чудово виводить навіть складні, глибоко в'вшіеся плями з усіх шарів тканини і допомагає зберегти речі чистими, як нові. 7 технологій прання в кожній пачці: ПАР для видалення плям; технологія Анти-накип; полімер для розгладження бавовняних волокон; більшість інгредієнтів активні при 30°; ензими; відбілювач; полімер для збереження білизни. Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% катіонні ПАР, неіоногенні ПАР, фосфонати, полікарбоксилати, цеоліти; ензими, ароматичні добавки. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 жовтня, 2017
Речі після нього приємно пахнуть, гарно видаляє плями.
17 вересня, 2017
Качественый порошок,всегда его покупаю когда на него акции,да этот порошок стоит этих денег,но по моему бюджету "бьют"😭.Приятный запах,отстирует без проблем очень загрязнение вещи. РЕКОМЕНДУЮ👍.
12 вересня, 2017
Конкурентов просто нет! Лучший порошок.
21 серпня, 2017
Самый хороший порошок.Отменное качество.
16 травня, 2017
Чудесный порошок с приятным ароматом, содержит кондиционер. Хорошего качества. Отлично отстирывает. Экономично расходуется.