• Пральний порошок Ariel Color Чистота Deluxe

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 110423 Закінчився
32,50 грн
  • 450 г
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Пральний порошок Ariel по праву визнаний кращим з кращих - Ariel краще за інших преміальних порошків відпирає різні види плям і наповнює речі сліпучою чистотою. З Ariel ви можете прати навіть при 30 градусах. Засіб для прання Ariel - продукт вищої якості з нашими найпередовішими технологіями. Ariel чудово виводить навіть складні, глибоко в'вшіеся плями з усіх шарів тканини і допомагає зберегти речі чистими, як нові. 7 технологій прання в кожній пачці: ПАР для видалення плям; технологія Анти-накип; полімер для розгладження бавовняних волокон; більшість інгредієнтів активні при 30 °; ензими; відбілювач; полімер для збереження білизни. Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% катіонні ПАР, неіоногенні ПАР, фосфонати, полікарбоксилати, цеоліти; ензими, ароматичні добавки. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 листопада, 2017
Всегда его покупаю,стирает хорошо,запах неплохой,нащет очень грязных вещей,и пятен очень грязных он не справляеться на отлично.Но несмотря на это СОВЕТУЮ.
30 листопада, 2017
Как бы нащет пятен я не согласен не очень хорошо справляеться с сильно загрезнеными вещами а так отличный.Цена правда завышена дороговато😭.
30 листопада, 2017
Покупаю только ARIEL,если замочить отстирует прекрасно,цена соответствует качеству.
30 листопада, 2017
Довольна этим порошком,цена не радует но в этом мне помогают акции и гарячии предложения.Отстирует прекрасно если замачивать,не застируються вещи от него когда стираеш в стиральной машине.РЕКОМЕНДУЮ👍
28 жовтня, 2017
Порошки Ариель всегда классные!