• Пральний порошок Ariel Color Lenor Effect

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 603118 Закінчився
206,00 грн
  • 3 кг
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ariel Color Lenor Effect — це пральний порошок з екстра ефектом кондиціонера Lenor, призначений для машинного прання кольорових та темних речей. Він подарує вашій білизні бездоганну чистоту, свіжість і м’якість. Дитячий одяг, постіль, махрові рушники, халати та інші речі зберігатимуть свіжий запах протягом тижня, а всі члени сім’ї оцінять неймовірну м’якість речей. Color Lenor Effect захищає колір тканин й активно видаляє найскладніші плями вже при 30 °С. Порошок також містить полімер, що розгладжує волокна при кожному пранні — тепер ваші речі менше забруднюватимуться. Для кращого прання використовуйте рекомендовану дозу — 212мл (150 г). Color Lenor Effect подбає і про вашу пральну машину — попередить утворення накипу і вапняного нальоту. Засіб не призначений для прання виробів із вовни та шовку.Склад: 5—15% — аніооні ПАР, фосфати; >5% — неіоногенні ПАР, полікарбоксилати, мило, цеоліти, ензими, ароматизатори. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
28 грудня, 2017
Отличный порошок, справляется со всеми видами загрязнений, приятно пахнет. Рекомендую.
22 грудня, 2017
Для мене він найкращий купляю завжди як бачу жовтий цінник бо це дуже вигідно.
20 листопада, 2017
Супер порошок виводить найбрудніші плями!
22 жовтня, 2017
Отличный порошок, отстирывает сложные пятна, белье после стирки приятно и не очень сильно пахнет .
13 жовтня, 2017
Зберігає колір речей і видаляє плями.