• Пральний порошок Ariel Touch of Lenor Фреш

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 110612 Закінчився
32,50 грн
  • 450 г
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Пральний порошок Ariel по праву визнаний кращим з кращих - Ariel краще за інших преміальних порошків відпирає різні види плям і наповнює речі сліпучою чистотою. З Ariel ви можете прати навіть при 30 градусах. Засіб для прання Ariel - продукт вищої якості з нашими найпередовішими технологіями. Ariel чудово виводить навіть складні, глибоко в'вшіеся плями з усіх шарів тканини і допомагає зберегти речі чистими, як нові. 7 технологій прання в кожній пачці: ПАР для видалення плям; технологія Анти-накип; полімер для розгладження бавовняних волокон; більшість інгредієнтів активні при 30 °; ензими; відбілювач; полімер для збереження білизни. Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% катіонні ПАР, неіоногенні ПАР, фосфонати, полікарбоксилати, цеоліти; ензими, ароматичні добавки. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
12 грудня, 2017
Якісний товар. Добре працює.
13 жовтня, 2017
Залишає на одязі приємний аромат.
26 вересня, 2017
Самый лучший из всех порошков которые я покупала но и самый дорогой из них.Запах приятный,хорошо отстирует.РЕКОМЕНДУЮ👍.
19 серпня, 2017
Чудовий пральний порошок, речі після нього пахнуть свіжістю, дуже приємний аромат. Відпирає теж непогано
1 серпня, 2017
Дуже добре відпирає брудний одяг та навіть застарілі плями, після прання одях дуже приємно пахне.