• Пральний порошок автомат Sarma Гірська свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 808043 Закінчився
18,95 грн
  • 400 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Порошок для прання Sarma Гірська Свіжість універсальний - бездоганна чистота без бруду и плям. Ефективно бореться із забрудненнями різного типу. Засіб не містить хлору, тому порошок Сарма Гірська Свіжість НЕ подразнює шкіру, і не руйнує волокна тканини. Відмінно справляється з машинним й ручним пранням, з білими и кольоровий тканинами.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
8 грудня, 2017
Взяла на пробу. Постирала, в общем-то, чистые вещи, нужно было просто освежить. На удивление, порошок нашел грязь и отстирал)) У меня слив в ванну, и было видно грязную воду. Так что задачу выполнил.
30 жовтня, 2017
покупаю постоянно как и многие из знакомых, главное качество это то, что он антибактериальный, а так обычный порошок, дороговато по цене
25 жовтня, 2017
Приятный аромат, хорошо отстирывает загрязнения и вымывается с белья,не вызывает аллергии.
21 жовтня, 2017
Порошок середньої якості. Але добре, що не має сильного аромату( не воняє як інші).
14 жовтня, 2017
Покупаю этот порошок для носков и дачных вещей. Можно брать для робы . Я бы оценила его на 3-4 балла из 5.