• Пральний порошок Dixi Ручне прання Універсал

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 1025757 Закінчився
10,50 грн
Купити
  • 450 г
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Пральний порошок Dixi «Ручне прання» призначений для ручного прання білих та кольорових тканин при температурі 30–40°С. Для застосування необхідно дотримуватися рекомендацій виробників одягу та пральних машин. Не можна застосовувати для прання вовни та шовку. Зберігати пральний порошок Dixi в недоступному для дітей місці. Уникати потрапляння в очі. У разі потрапляння в очі – промити водою протягом 10-15 хвилин, за необхідності звернутися до лікаря. Не ковтати, при випадковому проковтуванні – прополоскати рот водою, звернутися до лікаря та показати упаковку. Країна-виробник: Україна.
Склад: більше 30% сульфат натрію, більше 30% хлорид натрію, від 5 до 15% цитрат натрію, від 5 до 15% карбонат натрію, від 5 до 15% силакат натрію, менше 5% аніонні ПАР, менше 5% карбоксиметилцелюлоза, активатор, перкарбонат натрію, віддушка, оптичний відбілювач.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 липня, 2017
Очень бюджетный вариант и качество товара неплохое. Мне нравится, так как с задачей своей справляется
29 червня, 2017
Плохо пенится.
12 березня, 2017
Купила по акции. Больше не буду. Не пенится, чтобы получить дезодерирующий эффект, необходимо высыпать треть упаковки.
4 березня, 2017
Ціна дорівнює якості. Має хороший запах
1 березня, 2017
На дачі запираєм робочі речі, так як необхідності відпирати все ідеально немає, то нас цілком влаштовує.