• Пральний порошок Ecomix універсальний

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 848755 Закінчився
52,15 грн  74,50 грн
  • 1,5 кг
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Пральний порошок Ecomix універсальний - це універсальний порошок для автоматичного та ручного прання білизни, білих і кольорових виробів з бавовни, льону, штучних і синтетичних волокон, а також змішаних тканин. Пральний порошок Ecomix універсальний забезпечує високоякісне прання і надійне видалення складних забруднень різного типу. Пральний порошок Ecomix універсальний містить компоненти, які пом'якшують воду і захищають пральну машину, попереджаючи утворення накипу. Не містить фосфатів і хлору. Кольорову білизну прати окремо від білої. Країна-виробник: Україна.
Не використовувати для прання виробів з вовни та шовку. Зберігати в недоступному для дітей місці. При потраплянні в очі промити великою кількістю проточної води та звернутися до лікаря. У разі проковтування негайно звернутися до лікаря і показати етикетку. Зберігати окремо від харчових продуктів. Зберігати в сухих приміщеннях, на відстані не менше 1 м від нагрівальних приладів, запобігаючи потраплянню прямих сонячних променів.
Склад: натрію карбонат, натрію хлорид, відбілювач на основі кисню - 5-15%, натрію дисилікат, аніонні ПАР - менше 5%, неіоногенні ПАР - менше 5%, ензими, інгібітор перенесення барвника, полікарбоксилати, низькотемпературний активатор ТАЕД, піногасник, парфумерна композиція, оптичний відбілювач.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
30 січня, 2018
Очень неплохой порошок, даже не ожидала, мне подруга посоветовала, взяла на пробу и не пожалела. Хорошо отстирывает белье, не имеет резкого запаха, экономно расходуется.
8 січня, 2018
Не поганий порошок, але за таку ціну можна купити порошок тієї ж якості але більшу упаковку
25 грудня, 2017
экономно, всей семье стираем
21 грудня, 2017
Останнім часом лише його купую. Гарно пере, хороша ціна, чудовий склад та приємний ненавязливий запах. Рекомендую однозначно
3 грудня, 2017
Длительное время является нашим семейным порошком, экономит бюджет