• Пральний порошок Ecomix Живий колір 1,5 кг

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 848762 Закінчився
52,15 грн  74,50 грн
  • 1,5 кг
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Пральний порошок Ecomix Живий колір 1,5 кг підходить для різного виду прання. Він ретельно очищає різні речі та зберігає їхній колір. Добре та надійно видаляє різні види забруднень.  У складі не має хлору, який може викликати накип на пральній машині. Пральний порошок має приємний, не різкий свіжий запах. Зберігати в недоступному для дітей місці. Країна-виробник: Україна.
Спосіб застосування: для кращого прання використовуйте рекомендовану дозу - 207мл (150г). 
Склад: натрію хлорид, натрію карбонат, натрію дисилікат, відбілювач на основі кисню - менше 5%, аніонні ПАР - менше 5%, неіоногенні ПАР - менше 5%, ензими, інгібітор перенесення барвника, полікарбоксилат, низькотемпературний активатор ТАЕД, піногасник, парфумерна композиція, оптичний відбілювач.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
21 грудня, 2017
Дуже хороший порошок. Нормально пере і великий плюс за приємний неяскравий запах, та звичайно за склад. Стараюсь лише його купляти)
30 вересня, 2017
Добре пере, ефективний. Ціна зараз дуже приваблива.
29 вересня, 2017
Вещи отстирывает хорошо, но только свежие пятна, старые все равно нужно замачивать. Цвета тканей сохраняют яркость
28 вересня, 2017
купила , бо знижка і поки що не пожалкувала , нормально пере!
28 вересня, 2017
Задоволена. Гарний результат за доступну ціну.