• Пральний порошок Ecomix Живий колір 450 г

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 873199 Закінчився
22,50 грн
  • 450 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Класифікація:
Пральний порошок Ecomix Живий колір 450 г підходить для різних видів прання. Він ретельно та дбайливо очищає одяг від забруднення, зберігаючи натуральний колір речей. Підходить для прання різних видів речей.  Має зручну та економну пачку. Не містить фосфатів у складі, тому не залишає нальоту на пральній машинці. Має приємний та свіжий запах. Країна-виробник: Україна.
Спосіб застосування: для кращого прання використовуйте рекомендовану дозу - 207мл (150г). 
Склад: натрію хлорид, натрію карбонат, натрію дисилікат, відбілювач на основі кисню - менше 5%, аніонні ПАР - менше 5%, неіоногенні ПАР - менше 5%, ензими, інгібітор перенесення барвника, полікарбоксилат, низькотемпературний активатор ТАЕД, піногасник, парфумерна композиція, оптичний відбілювач.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?