• Пральний порошок Gala 2в1 Automat Французький аромат

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 781947 Закінчився
145,00 грн
  • 4,5 кг
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Gala 2в1 надасть вашим речам додаткової білизни, подарує французький аромат і забезпечить вдвічі довшу свіжість завдяки спеціальній формулі, що відтворює ефект кондиціонера. До складу прального порошку входять: декілька типів поверхнево-активних речовин, що видаляють загальні та жирні плями; силікати, які надійно захищають тканини та механізм пральної машини під час прання; ензими, що видаляють складні плями — від крові, молока, шоколаду та ін. Gala також містить спеціальні відбілювачі — оптичний і фотовідбілювач. Завдяки їхній дії тканина не тільки вражає білосніжністю, але й зберігає яскраві натуральні кольори. Порошок призначений для бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Склад: >30% сульфати; 5—15% карбонати, силікати, фосфати; <5% аніонні ПАР, кисневмісні відбілювачі, полікарбоксилати, неіоногенні ПАР, пом’якшувач, стабілізатор, ензими, оптичні відбілювачі, комплексоутворювачі, піногасник, барвники, ароматизатори. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
27 жовтня, 2017
Бюджетный и вполне качественный порошок, рекомендую!
26 жовтня, 2017
Хороший порошок,оставляет на вещах приятный запах.Сейчас по доступной бюджетной цене
26 жовтня, 2017
Класс так много этого порошка и такая низкая цена благодаря горячем предложению,стирает неплохо нащет пятен не отстирует а вот нащет среднего загрязнения справляеться на отлично.РЕКОМЕНДУЮ👍☺😄.
26 жовтня, 2017
Средний порошок,нащет удаление сильно загрязнения пятен и жирных пятен эта лож😭👎 проверено👌,запах средненький быстро улетучуеться.По 5 системе моя оценка 4- или 3+.
26 жовтня, 2017
Хороший порошок,вещи приятно пахнут после стирки,в своей ценовой категории просто отличный