• Пральний порошок Gala Automat Color

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 201780 Закінчився
67,55 грн  96,50 грн
  • 3 кг
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Gala Яскраві кольори розроблений спеціально для прання кольорового одягу. З формулою Maxi color речі радуватимуть вас яскравістю і чистотою. Порошок не містить хімічних відбілювачів, які з часом можуть зруйнувати деякі нестійкі барвники. До складу Gala входять декілька типів поверхнево-активних речовин, що видаляють загальні та жирні плями, силікати, які надійно захищають тканини та механізм пральної машини під час прання, й ензими, що видаляють складні плями — від крові молока, шоколаду та ін. Порошок призначений для бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Склад: сульфати, фосфати, силікати, карбонати, аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, лимонна кислота, комплексоутворювачі, ензими, піногасник, барвники, ароматизатори. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
13 листопада, 2017
Аромат умеренный, качество порошка умеренное
11 жовтня, 2017
Стирает отлично, имеет прияюный запах, зачем тратить больше
10 жовтня, 2017
Нормальный порошок,хорошо стирает но сильные пятна не отстирывает ,приятно пахнут вещи после стирки.Економ вариант .
7 жовтня, 2017
Средний по качеству порошок, запах такой специфический но терпимый,быстро выветриваеться,стирает не плохо но с трудно-загрязнениыми вещями не справляеться 😭👍,Покупать со скидкой очень выгодно.
11 вересня, 2017
Хорошо стирает,аромат не сильный , цена бюджетная