• Пральний порошок Gala Automat Весняна свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 755144 Закінчився
51,80 грн
  • 1,5 кг
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Gala надасть вашим речам додаткової білизни та подарує аромат весняної свіжості. До складу прального порошку входять: декілька типів поверхнево-активних речовин, що видаляють загальні та жирні плями; силікати, які надійно захищають тканини та механізм пральної машини під час прання; ензими, що видаляють складні плями — від крові, молока, шоколаду та ін. Gala також містить спеціальні відбілювачі — оптичний і фотовідбілювач. Завдяки їхній дії тканина не тільки вражає білосніжністю, але й зберігає яскраві натуральні кольори. Порошок призначений для бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Склад: сульфати, карбонати, фосфати, силікати, аніонні ПАР, кисневмісні відбілювачі, полікарбоксилати, неіоногенні ПАР, стабілізатор, ензими, катіонні ПАР, комплексоутворювачі, оптичні відбілювачі, піногасник, барвники, ароматизатори. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
11 березня, 2018
ЦІНА-ЯКІСТЬ - найкращий результат. декілька разів пробувала дорожчі порошки і дешеві аналоги - постійно повертаюсь до Гали)
14 січня, 2018
Свежий аромат, сложные пятна не отстирает, но если белье нужно просто освежить, то этот порошок отлично подойдёт.
17 грудня, 2017
купую коли не вистачае на дорогий,але і ццеей норм,просто полюбляю більш дорожчі та ефективніші.
7 грудня, 2017
Хороший, якісний пральний порошок.
1 грудня, 2017
Недорогой, хорошо отстирывает, если нормально насыпать. Запах не резкий, более нежный.