• Пральний порошок Gala Автомат 3в1 Яскраві кольори

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 930375 Закінчився
10,85 грн  15,50 грн
  • 400 г
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Gala - це універсальний пральний порошок для прання кольорових виробів з вовни, льону і синтетичних тканин. Захищає кольорові речі від знебарвлення при пранні і допомагає їм завжди мати яскравий і насичений колір. З системою Total Protection посилений Активним Киснем, який глибоко проникає в тканину і значно прискорює процес прання. Крім того, Активний Кисень легко видаляє плями і бруд навіть при низькій температурі прання. Не містить хлор та інші агресивні відбілювачі, завдяки чому не руйнується структура тканин. Білизна набуває чудову чистоту і свіжість кольору. Склад: 5-15% аніонні ПАР; <5% катіонні ПАР, неіоногенні ПАР, фосфонати, полікарбоксилати, цеоліти; ензими, ароматизуючі добавки. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
26 січня, 2018
Вполне нормальный бюджетный порошок, чудес от него не ждите, но стирать можно.
11 жовтня, 2017
Хороший порошок про приемлемой цене. Качеством стирки с данным порошком довольна. Рекомендую
16 серпня, 2017
Хороший бюджетный вариант. Приятно пахнет, отстирывает - средне.
27 липня, 2017
Нормальный порошок,хорошо стирает но сильные пятна не отстирывает ,приятно пахнут вещи после стирки.Економ вариант можно сказать!
19 червня, 2017
НЕ ДОРОГИЙ, ЗБЕРІГАЄ ЯСКРАВІ КОЛЬОРИ ОДЯГУ