• Пральний порошок Gala Французький аромат для ручного прання

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 755130 Закінчився
8,36 грн  11,95 грн
  • 400 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Gala для ручного прання надасть вашим речам додаткової білизни та подарує французький аромат. До складу прального порошку входять компоненти, які активно видаляють бруд вже при 30 °С. Поверхнево-активні речовини борються із загальними та жирними плямами, силікати надійно захищають тканини та механізм пральної машини під час прання, а ензими видаляють складні плями — від крові, молока, шоколаду та ін. Gala також містить спеціальні відбілювачі — оптичний і фотовідбілювач. Завдяки їхній дії тканина не тільки вражає білосніжністю, але й зберігає яскраві натуральні кольори. Порошок призначений для бавовняних, лляних, синтетичних тканин, а також тканин зі змішаних волокон (крім вовни та шовку). Склад: сульфати, силікати, аніонні ПАР, карбонати, фосфати, полікарбоксилати, катіонні ПАР, ензими, неіоногенні ПАР, кисневмісні відбілювачі, оптичні відбілювачі, барвники, ароматизатори. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
18 грудня, 2017
Непоганий бюджетний пральний порошок з приємним ароматом
22 листопада, 2017
К сожалению, не могу сказать ничего хорошего про порошок, поскольку после стирки было ужасное раздражение на руках. С тех пор не рискую стирать этим порошком. Чучше другим постирать.
20 листопада, 2017
Хороший порошок за приемлемую цену, хорошо отстирует вещи, но к белым стоит добавлять отбеливателя, так как слабо спарвляется, аромат насыщенный.
6 жовтня, 2017
Вигідна ціна,гарна якість.
6 вересня, 2017
Хорошая цена. Отлично справляется с загрязнениями на вещах, придавая им после стирки приятный аромат.