• Пральний порошок Losk Active-Zyme 6 Гірське Озеро

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 243290 Закінчився
20,50 грн
  • 450 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Безфосфатний пральний порошок для прання кольорових виробів з бавовняних, лляних, синтетичних тканин і тканин зі змішаних волокон (крім вовни і шовку) в пральних машинах будь-якого типу і ручного прання в воді будь-якої жорсткості. Його формула містить 6 активних ензимів, має спрямовану дію проти білкових плям, таких як від бруду на манжетах чи комірі. Проти крохмалю, наприклад, проти плям від рису або дитячого харчування. Проти плям, що залишаються після молочних коктейлів або морозива. Проти жирних плям, як від соусу до спагетті. Проти посіріння та знебарвлення. Не кошлатить тканину. Пом'якшує воду, перешкоджає утворенню накипу і вапняного нальоту на нагрівачі пральної машини. Надає речам приємний, ненав'язливий аромат. Не викликає алергічних реакцій (протестований дерматологами). Застосування: відповідно до інструкції на упаковці. Застереження: обережно! Захищайте себе від попадання засобу в очі - може викликати серйозне подразнення слизистої оболонки очей. Берегти від дітей! При попаданні в очі промити великою кількістю проточної води протягом декількох хвилин. Якщо роздратування в області очей триває, треба негайно звернутися за допомогою до лікаря. В цьому випадку слід мати з собою сам засіб або його упаковку. Країна-виробник: Польща.
Склад: 5-15% аніонні ПАР, <5% відбілювач на основі кисню, неіонні ПАР, фосфонати, цеоліти, оптичний відбілювач, ензими, парфуми.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
14 лютого, 2018
Придбала для ручного прання. Якість цілком влаштувала.
30 листопада, 2017
Хорошо отстирывает, но для меня сильный запах, долго выполаскиваю
20 вересня, 2017
Хороший!
22 червня, 2017
для прання різних видів тканин, супер порошок
2 травня, 2017
досить непоганий та ефективний порошок, якраз для відпирання брудних речей