• Пральний порошок Losk Color Active-zyme 6 Гірське озеро

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 243395 Закінчився
175,00 грн
  • 3 кг
Формат продукту:
Вікові обмеження:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Безфосфатний пральний порошок спеціально розроблений для для прання кольорових виробів з бавовняних, лляних, синтетичних тканин і тканин зі змішаних волокон (крім вовни і шовку) в пральних машинах будь-якого типу і ручного прання в воді будь-якої жорсткості. Його формула містить 6 активних ензимів, має спрямовану дію проти білкових плям, таких як від бруду на манжетах чи комірі. Проти крохмалю - наприклад, проти плям від рису або дитячого харчування. Проти плям, що залишаються після молочних коктейлів або морозива. Проти жирних плям, як від соусу до спагетті. Проти посіріння та знебарвлення. Не кошлатить тканину. Пом'якшує воду, перешкоджає утворенню накипу і вапняного нальоту на нагрівачі пральної машини. Надає речам приємний, ненав'язливий аромат. Не викликає алергічних реакцій (протестований дерматологами). Застосування: відповідно до інструкції на упаковці. Застереження: берегти від дітей! обережно! Захищайте себе від попадання засобу в очі - може викликати серйозне подразнення слизистої оболонки очей. При попаданні в очі промити великою кількістю проточної води протягом декількох хвилин. Якщо роздратування в області очей триває, негайно звернутися за допомогою до лікаря. В цьому випадку слід мати з собою сам засіб або його упаковку. Країна-виробник: Польща.
Склад: 5-15% аніонні ПАР, <5% неіонні ПАР, мило, полікарбоксилати, фосфонати, ензими, віддушка (включаючи гексил ціннамал).

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
6 грудня, 2017
Хороший порошок для стирки цветных тканей. Рекомендую!
29 вересня, 2017
Хорошо отстирывает. Не уступает более дорогим аналогам.
26 серпня, 2017
Досить хороший порошок, плями добре відпирає, кольори одягу зберігає нормально, запах теж хороший, його надовго вистачає.
24 серпня, 2017
Запах относительно нормальный (некоторые порошки не переношу из за запаха, сразу начинаю чихать сильно). Цвет одежды сохраняет.
24 серпня, 2017
отстирывает пятна хорошо, достаточно экономно расходуется.