• Пральний порошок Losk Детектор Плям Color автомат

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 243346 Закінчився
26,50 грн
  • 450 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Ефективний пральний порошок для прання кольоровіх виробів з бавовни, льону, синтетичних тканин і тканин зі змішаних волокон у воді будь-якої жорсткості. Не призначений для прання вовняних і шовкових виробів. Порошок збереже яскравість ваших речей. Удосконалена формула активно проникає у волокна тканини і видаляє навіть найстійкіші забруднення, надаючи кольоровій білизні яскравість. Підходить як для ручного, так і для прання в пральних машинах будь-якого типу. Справляється з забрудненнями навіть при температурі +30°С. Має чудовий аромат чистоти і свіжості, який збережеться надовго. Застосування: прочитайте інструкцію з прання на речах, які необхідно випрати. Зверніть увагу на максимальну температуру прання. Ознайомтеся з інструкціями заводу-виробника пральної машини. Використовуйте 150 гр порошку при середньому забрудненні білизни і завантаженні 4-5 кг (вода м'яка і середньої жорсткості). Застереження: захищайте себе від попадання засобу в очі - може викликати серйозне подразнення слизистої оболонки очей. При попаданні в очі промити великою кількістю проточної води протягом декількох хвилин. Якщо подразнення в області очей триває, негайно звернутися за допомогою до лікаря. Берегти від дітей! Зберігати подалі від харчових продуктів. Людям з чутливою шкірою слід уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. Зберігати, захищаючи від прямих сонячних променів при температурі не вище +35°С і відносній вологості повітря не більше 95%. Після закінчення терміну придатності продукт можливо використовувати як порошок без активних добавок відповідно до вказаного на упаковці способу використання. Країна-виробник: Польща.
Склад: 5-15% аніонні ПАР, <5% неіоногенні ПАР, мило, полікарбоксилати, ензими, віддушка.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?