• Пральний порошок Persil Sensitive

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 280593 Закінчився
205,00 грн
Watsons Club: спеціальна ціна!: Спеціальна ціна
145,00 грн     205,00 грн
  • 3 кг
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Пральний порошок спеціально розроблений для людей з чутливою шкірою та дітей, і перевірений шляхом дерматологічного тестування. Затверджено Європейським Центром Дослідження Алергій - ECARF. Надає білизні неповторного аромату мигдалевого молочка, а натуральне мило делікатно дбає про шкіру. Порошок не містить фосфатів і барвників, тому безпечний, як при пранні, так і під час експлуатації речей. Після закінчення терміну придатності порошок можна використовувати як порошок без активних добавок відповідно до зазначеного на упаковці способом застосування. Підходить для прання кольорових виробів з бавовни, льону, синтетичних тканин і тканин зі змішаних волокон (крім вовни і шовку) в пральних машинах будь-якого типу і ручного прання в воді будь-якої жорсткості. Застосування: прочитайте інструкцію з прання на речах, які необхідно випрати! Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Ознайомтеся з інструкціями заводу-виробника пральної машини! Дозування: 150 гр при середньому забрудненні (м'яка і вода середньої жорсткості, завантаження 4-5 кг). Підходить для прання при температурі від +20°C до +95°C. Застереження: обережно! Тримайте подалі від дітей! Викликає серйозне подразнення очей. При попаданні в очі промийте великою кількістю проточної води протягом декількох хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо ви ними користуєтесь і це легко зробити. Якщо подразнення в області очей триває, негайно зверніться за допомогою до лікаря. В цьому випадку слід мати з собою сам засіб або його упаковку. Країна-виробник: Польща.
Склад: 5-15% аніонні ПАР, відбілювач на основі кисню, <5% неіонні ПАР, полікарбоксилати, фосфонати, цеоліти, оптичний відбілювач, ензими, парфуми.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
7 січня, 2018
Отлично отстирывает! Не резкий запах. Хороший порошок, покупаю часто! Рекомендую!
25 грудня, 2017
Дуже приємний ледь відчутний запах. Добре пере як дорослі так і дитячі речі. Жодних алергічних реакцій! Рекомендую!
2 грудня, 2017
Приятный аромат, не резкий даного порошка, стирает на отлично, аллергии не вызвал.
18 жовтня, 2017
Гарно видаляє плями, майже не залишає запаху.
10 жовтня, 2017
Отстирывает даже застаревшие пятна, а еще стираю им вещи новорожденной дочки.