• Пральний порошок Rex Automat Сила кисню 2 в 1

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 632959 Закінчився
115,00 грн
  • 3 кг
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Універсальний пральний порошок для автоматичного прання в пральних машинах будь-якого типу. Забезпечує чудову якість прання і надає речам тривалу свіжість і помітну м'якість. Порошок видаляє плями і сильні забруднення, зберігаючи при цьому яскравість і насиченість кольору. Максимальний ефект збереження фарб тканин досягається при регулярному використанні. Формула засобу містить ефективний набір ензимів для боротьби з найпоширенішими побутовими забрудненнями. За розумні гроші ви отримуєте економічний порошок яким можна зробить гори брудної білизни яскраво чистими і свіжими, щоб дати вам можливість насолоджуватися активним життям зі своєю сім'єю. Порошок не містить фосфатів, тому безпечний, як при пранні, так і під час експлуатації речей. Ефективний для прання при температурі від +20°C до +95°C. Застосування: прочитайте інструкцію з прання на речах, які необхідно випрати! Зверніть увагу на максимальну температуру прання! Ознайомтеся з інструкціями заводу-виробника пральної машини! Використовуйте 150 гр порошку при середньому забрудненні білизни і завантаженні 4-5 кг (вода м'яка і середньої жорсткості). Застереження: обережно! Тримайте подалі від дітей! Викликає серйозне подразнення очей. При попаданні в очі промийте великою кількістю проточної води протягом декількох хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо ви ними користуєтесь і це легко зробити. Якщо подразнення в області очей триває, негайно зверніться за допомогою до лікаря. В цьому випадку слід мати з собою сам засіб або його упаковку. Країна-виробник: Польща.
Склад: >30% сульфати, 15-30% сода, 5-15% аніонні ПАР, силікати, <5% відбілювач на основі кисню, неіонні ПАР, мило, полікарбоксилати, фосфонати, ензими, оптичний відбілювач, парфуми, стабілізатор піни, барвники.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
9 березня, 2018
Стираю белое с добавлением отбеливателя. Отстирался с 3 раза даже серый цвет застиранных не новых вещей.
21 лютого, 2018
Проверенная временем, хорошо известная марка, следят за качеством, поэтому можно покупать.
7 лютого, 2018
Порошок хороший. Не оставляет белых следов на темных вещах, хорошо отстирывает и имеет не очень сильный запах. Вещи после стирки свежие и не пахнут химией.
5 лютого, 2018
Попробовала этот порошок впервые. Интересный, стойкий аромат, хорошо отстирывает вещи. Для белых вещей использую другой.
20 грудня, 2017
Хороший порошок. Приятный запах . Цена отличная.