• Пральний порошок Rex Потужна піна Ручне прання

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 923018 Закінчився
15,95 грн
  • 400 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Пральний порошок для ручного прання дбає про бездоганну чистоту і яскраву білизну білих речей. Активний відбілюючий кисень у складі забезпечить відмінний результат: збереже білизну блискучо білою, не пошкодивши волокна, та попередить посіріння. Ваші білі речі завжди будуть ідеально чистими та білосніжними! Активні компоненти у складі порошку видаляють бруд вже при +20°С. Застосування: відповідно до інструкції на упаковці. Застереження: обережно! Тримайте подалі від дітей! Викликає серйозне подразнення очей. При попаданні в очі промийте великою кількістю проточної води протягом декількох хвилин. Зніміть контактні лінзи, якщо ви ними користуєтесь і це легко зробити. Якщо подразнення в області очей триває, негайно зверніться за допомогою до лікаря. В цьому випадку слід мати з собою сам засіб або його упаковку. Країна-виробник: Польща.
Склад: >30% сульфати, 15-30% сода, 5-15% аніонні ПАР, силікати, <5% мило, полікарбоксилати, фосфонати, оптичний відбілювач, парфуми (бутилфеніл, метилпропіональ), стабілізатор піни, амфотерні ПАР, барвники.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
5 лютого, 2018
Приятный аромат. Хорошо отстирывает. Отличное качество за приемлемую цену.
3 лютого, 2018
Помню, покупала в 2014 году такую упаковку по акции, очень пригодился, было дёшево, качество отличное!
20 грудня, 2017
Нормальный порошок,хорошо стирает но сильные пятна не отстирывает ,приятно пахнут вещи после стирки.
26 листопада, 2017
Нормальний порошок. Звісно є кращі, але вони дороще коштують. Інколи купую.
16 серпня, 2017
Приятный запах и отличный порошок