• Пральний порошок Sarma Актив Гірська свіжість

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 808029 Закінчився
112,50 грн
  • 2,4 кг
Формат продукту:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Sarma Актив Гірська свіжість забезпечить бездоганний результат як під час ручного, так і під час автоматичного прання. Порошок відмінно видаляє плями від чаю, кави, шоколаду, олії, червоного вина, трави, крові, а комплекс із 5 ензимів зробить речі ідеально чистими. Sarma Актив призначений для прання білої і кольорової білизни, видаляє сапрофітів (білизняних/пилових кліщів), має підтверджений антибактеріальний ефект. Порошок не містить хлор, що руйнує волокна тканини і шкодить здоров’ю. Склад: 15—30% сульфати, карбонати; 5—15% фосфати, аніонні ПАР, кисневмісний відбілювач, вода, силікати; ˂5% неіоногенні ПАР, піногасник, антиресорбент, фосфонати, полікарбоксилати, ензими, оптичні відбілювачі, віддушка. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Україна.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
16 лютого, 2018
ну такой,не бомба но достаточно неплохой,хотелось бы больше скидки на него.
4 лютого, 2018
Неплохой порошок для своей ценовой категории. Хорошо отстирывает.
14 грудня, 2017
Нормальний бюджетний порошок середньої якості. Рекомендую купувати!
12 грудня, 2017
Дуже великим було моє здивування, бо нічого особливого від даного порошку не очікувала. Але виявився дуже добрим, плями виводить, навіть застарілі. Купуватиму ще!
27 жовтня, 2017
Хорошо стирает но застарелые пятна не отстирывает ,приятно пахнут вещи после стирки.