• Пральний порошок Tide Альпійська свіжість для ручного прання

  • Доставка
    По всій Україні. До відділень Нової Пошти за 15 грн – при замовленні від 200 грн; 0,01 грн – від 300 грн. Кур’єром до дверей за 0,01 грн – при замовленні від 500 грн, якщо інше не передбачено умовами акційних пропозицій в інтернет-магазині watsons.ua. Оплата при отриманні.
  • Гарантія якості
    Компанія Watsons неухильно дотримується вимог захисту прав споживачів. Всі товари нашого асортименту забезпечені документами, що засвідчують їх якість. Ми прагнемо надати зрозумілу та доступну інформацію про безпеку та походження продукції, яка дозволить клієнту бути впевненим у зробленому виборі.
Код товару 316720 Закінчився
19,00 грн
  • 400 г
Формат продукту:
Сімейство ароматів:
Призначення пральних засобів:
Цільова аудиторія:
Класифікація:
Tide Альпійська свіжість призначений для використання у пральних машинах активаторного типу та ручного прання. Містить компоненти, що поліпшують якість прання навіть за невеликої кількості порошку. Tide з ароматом свіжості ефективно видаляє плями та захищає білизну речей. Під час прання дотримуйтеся рекомендацій, вказаних на етикетці текстильних виробів. Для кращого прання рекомендоване дозування — 207 мл (150 г). Для дуже брудних речей кількість порошку слід збільшити. Тонкі вироби та ті, що швидко линяють, періть не замочуючи. Під час прання прополощіть білизну декілька разів у теплій воді, потім — у холодній, до зникнення піни. Для виробів з вовни та шовку використовуйте спеціальні мийні засоби. Склад: 5% аніонні ПАР, неіоногенні ПАР, полікарбоксилати, цеоліти, ензими, ароматизатори. Необхідно помити і витерти руки після контакту з порошком. У разі підвищеної чутливості і подразнення шкіри варто уникати тривалого контакту з будь-якими засобами для прання. У разі потрапляння засобу в очі — негайно промити великою кількістю води. Зберігати у місці, недоступному для дітей, уникати потрапляння прямих сонячних променів і нагрівання вище 35 °С. Країна-виробник: Росія.

рейтинг та вiдгуки

Чи сподобався вам товар?
15 лютого, 2018
немає кращого порошка ніж цей вже стільки років. Вигідна ціна з якістю прання))
6 лютого, 2018
Хорошо стирает, но мне больше нравится порошок без настолько выраженного запаха
3 лютого, 2018
После стирки цвет белья сохраняется неизменным. Приятный запах. Порошком довольна.
3 лютого, 2018
После стирки цвет белья сохраняется неизменным. Приятный запах. Порошком довольна.
1 лютого, 2018
альпійська свіжість для ручного прання власне те, що треба для мого дому та сімї. вже який рік поспіль користуюся, всім задоволений